Cestovné poistenie online a komfortne

Uzatvorte si cestovné poistenie online. Získate nielen prehľad o ponukách cestovného poistenia od všetkých poisťovní vďaka porovnávacej kalkulačke, ale poistenie do zahraničia získate jednoducho, rýchlo a bezpečne. Nestrácajte preto čas ani peniaze a porovnajte si cestovné poistenie online!

Vypočítajte si cenu pre cestovné poistenie

Ako uzatvoriť poistenie

Vyplníte základné údaje o vašom poistení
Zadáte doplňujúce údaje
Vyplníte formulár vami zvolenej poisťovne

Uzatvorenie cestovného poistenia online

  • poskytuje komfort prostredníctvom online vybavenia zmluvy pre cestovné poistenie
  • dáva každému možnosť vybrať si to najvýhodnejšie cestovné poistenie
  • poistenie vybavíte komplexne na jednom mieste pohodlne z domu či kancelárie
  • ušetríte čas, pretože vďaka online poisteniu nemusíte chodiť priamo do pobočky poisťovne

Skutočne rýchle a jednoduché cestovné poistenie

Uzavrieť si cestovné poistenie nemôže byť už jednoduchšie. Okrem vyššie spomenutých výhod sa uzatvorenie zmluvy pre cestovné poistenie už dlhšiu dobu teší tomu, že sa dá uzatvárať aj prostredníctvom internetu online.

Cestovné poistenie online vám šetrí peniaze

Práve cestovné poistenie online a jeho vybavenie sa teší veľkému úspechu u klientov a verejnosti, pretože v prvom rade im poskytuje možnosť uzavrieť si poistenie na cesty podľa vlastného výberu. Je to najvýhodnejšie pre tých, ktorí hľadajú najlacnejšie cestovné poistenie. Porovnanie cestovného poistenia pracuje na princípe kalkulačky, kde zadávate údaje o ceste, dátumy narodenia cestujúcich, druhy pripoistení a na základe toho kalkulačka pre cestovné poistenie online vypočíta a zobrazí zoznam poisťovní. Z prehľadu je ihneď jasné, ktorá poisťovňa ponúka cestovné poistenie online najlacnejšie, pretože je zobrazená ako top a smerom dolu sa ceny za poistenie zvyšujú.

Rovnaký princíp porovnania a uzatvorenia poistenia funguje aj pri ročnom cestovnom poistení. Je určené vášnivým cestovateľom, ktorí cestujú do zahraničia viackrát do roka a radi si svoju dovolenku či pracovnú cestu zabezpečia proti prípadným komplikáciám.

Cestovné poistenie online vám šetrí čas

Druhá výhoda, ktorú cestovné poistenie online má, je samozrejme jeho rýchlosť. To je niekedy na nezaplatenie, najmä ak niekam cestujete a v tom zhone celkom zabudnete na cestovné poistenie. Ak je ešte k tomu napríklad piatok večer, viete, že vám cestovné poistenie už v žiadnej poisťovni nikto nevybaví. V takomto prípade, kedy je potrebné uzatvoriť cestovné poistenie na poslednú chvíľu, je tu záchranné koleso v podobe poistenia cez internet – cestovné poistenie online.

Využite cestovné poistenie online!

Online cestovné poistenie si uzatvoríte do niekoľkých minút, a to aj so zaplatením poistenej sumy, v takomto prípade najrýchlejšie cez internetbanking alebo platbu online kartou. Ak by sa však stalo, že si spomeniete až v lietadle na dlhšej ceste, je tu ešte možnosť poistenia druhou osobou. Tá prostredníctvom svojich osobných údajov zmluvu vyplní a v dokumente uvedie, že ako poistník nie je poistená osoba. Pre čo najskoršiu platnosť poistenia je vtedy nutné vykonať okamžitú platbu na účet vybranej poisťovne alebo okamžitú platbu online kartou. Nič tak nie je nemožné, stačí si vybrať cestovné poistenie online.